HAKKIMIZDA

Neomed Lltd. Şti.(Hami TÜRKELİ) 36 yıllık Sağlık Bakanlığı Hastane Yatırımları, Biyomedikal Mühendislik Hizmetleri ve Özel Hastanelerin Ruhsatlandırılması işleriyle kazanılan Tecrübe ve Deneyimle uzman bir kadro tarafından kurulmuştur.
         Sağlık Yatırım Projeleri, İşletme Fonksiyonları, Yatırım Fizibiltesi, Tıbbi Cihaz Yatırımı, yatırımı mevzuat danışmanlığı ve temini, Personel Profili, Ruhsat ve Faaliyet İzni aşamaları gibi birçok unsuru içinde barındıran bir yapıya sahiptir.
         Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır.

Misyonumuz:
Sağlık yatırımlarının projelendirilmesi, uygun finansman modelinin belirlenmesi, güncel teknoloji ile donatılması ve işletmeye açılması konularında yatırımcıya, doğru, itibarlı, şeffaf ve müşteri memnuniyetli odaklı bir çalışma anlayışı ile kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz:  
Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını, günümüzün gereksinimlerini dikkate alarak, uluslar arası standartlara haiz maksimum hizmet kalitesi ile tam zamanında karşılayarak, müvekkillerimizin sürdürülebilir rekabet koşullarına uyum sağlamalarını, aynı zamanda ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına katkıda bulunarak, mümkün olan en kısa süre içerisinde, yurtiçi ve yurt dışı işletmeler, yatırımcı firmalar, tarafından aranan ve tercih edilen bir danışmanlık firması olmaktır.